Ceník poštovného:

ZÁSILKOVNA ČR balík do 5kg/70cm 69 Kč
ZÁSILKOVNA Slovensko balík do 5kg/70cm 99 Kč
-------------------------------------------
PPL ČR standardní balík 99 Kč
PPL Slovensko do 31,5kg 199 Kč (7,50 €)
--------------------------------------------
ČESKÁ POŠTA balík na poštu 140 Kč
ČESKÁ POŠTA balík do ruky 150 Kč
ČESKÁ POŠTA nadrozměrný balík 300 Kč

PM XERAMIC OCHRANA MOTORU (250ML) pro FELICIA PICK-UP 1996-2001

Výrobce: XERAMIC
Cena bez DPH: 380,17 Kč
Cena s DPH: 460 Kč
Sklad: Nedostupné
Množství:
Ceník poštovného

Kód zboží: 20103-1

PM Xeramic ochrana motoru je vysoce kvalitní přísada do motorového oleje s dlouhodobým účinkem, vyrobená na bázi keramického materiálu. Tento unikátní materiál, původně vyvinutý pro kosmický průmysl, nalezl revoluční uplatnění právě v podobě PM XERAMIC®.PM XERAMIC má schopnost snížit tření a výrazně zlepšit mazací účinek, v kombinaci s vlastnostmi syntetického oleje dokáže snížit opotřebení a má antioxidační vlastnosti.
NÁVOD K POUŽITÍ:PM XERAMIC® je vhodný pro zážehové a vznětové motory a pro motory s pohonem na plyn. Může se aplikovat přímo do minerálních nebo do syntetických motorových olejů. Jedna náplň 250 ml PM XERAMIC vystačí na 6 litrů oleje, při preventivním použití (nemáme problém, ale chceme šetřit motor). Dávkujeme každých 50 000 km.  PM XERAMIC je testován pro vozy s katalyzátorem a turbomotory.PM XERAMIC aplikujte u nových motorů až po ujetí 5000 km!
Vypusťte motorový olej a vyměňte olejový filtr podle doporučení výrobce.Naplňte motor olejem doporučeným výrobcem, přičemž 250 ml tohoto oleje nahraďte přísadou PM XERAMIC® Engine ProtectorPOZOR: PM XERAMIC APLIKUJTE DO ZAHŘÁTÉHO MOTOROVÉHO OLEJE.
Motor musí být následně zhruba 15 minut v provozu bez zatížení.


Nenašli jste hledané zboží?

Kontaktujte nas na email eshop@autorykl.cz nebo telefonicky na 596 015 634.

NEWSLETTER

Přihlášení k odběru novinek

NEWSLETTER
TecDoc Inside

Zde prezentovaná data, zejména celá databáze, nesmějí být kopírovány. Je zakázáno data nebo celou databázi bez předchozího svolení společnosti TecDoc rozmnožovat, rozšiřovat a/nebo toto jednání umožnit třetí osobě. Porušení zakládá neoprávněný zásah do autorského práva a bude stíháno.